Schedule and Results        
           
           
NOTE:       
PRIORITY SCHEDULING IS BASED ON:  1) Teams that pay first. 2) Championship team preference. 
SCHEDULE IS FINAL as of Wednesday, 5 p.m. (unless Gym is not available and we have to move). NO FIGHTING!!!! 
Week 1 - 2/10/19   Box Score     Game High
11:00 a.m. McDaddy's vs. We Tried 44-35 13 PTS Christian Carrillo, McDaddy's
Bronze Division     4 AST Orlando Carrillo, McDaddy's
South Hills High School     14 REB CJ Collins, McDaddy's
12:00 p.m. Foundation vs. Relentless 78-72 19 PTS 2 Tied.
Bronze Division     4 AST 2 Tied.
South Hills High School     9 REB Tony Gonzalez, Relentless
1:00 p.m. Monstars vs. LA Riots 72-67   PTS DJ, LA Riots
Gold Division     7 AST Vincent Rodriguez, Monstars
South Hills High School     11 REB DJ, LA Riots
2:00 p.m. Fire Squad vs. Below The Rim 71-53 20 PTS Caleb Oviedo, Below The Rim
Bronze Division     3 AST 2 Tied.
South Hills High School     8 REB 3 Tied.
3:00 p.m. Chicle vs. Tune Squad 48-47 19 PTS Arellano
Bronze Division     3 AST Vincent Rodriguez, Tune Squad
South Hills High School     7 REB Shadon Knight, Chicle
4:00 p.m. Bullets vs. Below The Rim 55-52 23 PTS Caleb Oviedo, Below The Rim
Bronze Division     7 AST Wilson Parrales, Bullets
South Hills High School     9 REB Caleb Oviedo, Below The Rim
5:00 p.m. Entourage vs. Killmonger  67-66 34 PTS Johnny Blaze, Killmonger
Gold Division     5 AST 2 Tied.
South Hills High School     12 REB Joey Cejudo, Entourage
6:00 p.m. Try Hards vs. Empire Elite 72-61 32 PTS Ryan Carter, Try Hards
Gold Division     6 AST Mau U, Empire Elite
South Hills High School     10 REB Courtlan Wharlin, Empire Elite
7:00 p.m. Team Challenge ALS vs East LA Dream Team 90-76 26 PTS Khalil Dukes, East LA Dream Team
Gold Division     8 AST Ever Garcia, East LA Dream Team
South Hills High School     8 REB Johnny Dukes, Team Challenge ALS
8:00 p.m. Death Row vs. Relics 78-63 26 PTS Roderick Evans-Taylor, Relics
Gold Division     10 AST Terrence Martin, Relics
South Hills High School     9 REB Justian Hamilton, Death Row
FINAL SCHEDULE          
           
Week 2 - 2/17/19 Requested Byes: Bullets and Below The Rim Box Score     Game High
11:00 a.m. Relentless vs. We Tried 59-50 17 PTS Anthony Meltcher, We Tried
Bronze Division     4 AST Lorenzo Delgado, Relentless
South Hills High School     13 REB Tony Gonzalez, Relentless
12:00 p.m. McDaddy's  vs. Tune Squad 67-48 26 PTS Arellano, Tune Squad
Bronze Division     3 AST 3 Tied.
South Hills High School     9 REB Player 42, Tune Squad
1:00 p.m. Death Row vs. Monstars 75-59 22 PTS Andrew Martinez, Monstars
Gold Division     5 AST 2 Tied.
South Hills High School     7 REB 3 Tied.
2:00 p.m. Foundation vs. Fire Squad 81-57 24 PTS Brandon Ortiz, Fire Squad
Bronze Division     8 AST Asher Avinger, Foundation
South Hills High School     15 REB Kris Dick, Foundation
3:00 p.m. Chicle vs. Fuerza 81-67 27 PTS Abner Rodriguez, Fuerza
Bronze Division     9 AST CJ Pang, Chicle
South Hills High School     11 REB CJ Pang, Chicle
4:00 p.m. The Rock vs. Entourage 67-59 28 PTS Chris Ashanti, The Rock
Gold Division     4 AST AJ Thomas, Empire Elite
South Hills High School     10 REB Chris Ashanti, The Rock
5:00 p.m. Team Challenge ALS vs. Killmonger 112-73 39 PTS Sean Marshall, Team Challenge ALS
Gold Division     7 AST 2 Tied.
South Hills High School     19 REB Sean Marshall, Team Challenge ALS
6:00 p.m. Relics vs. Empire Elite 69-66 26 PTS Roderick Evans-Taylor, Relics
Gold Division     9 AST AJ Thomas, Empire Elite
South Hills High School     11 REB DJ Shumpert, Empire Elite
7:00 p.m. LA Riots vs. Try Hards 94-86 70 PTS Ryan Carter, Try Hards
Gold Division     6 AST 2 Tied.
South Hills High School     14 REB Rudy Hernandez, Try Hards
8:00 p.m. Winners Only vs. Stay Up 54-44 23 PTS Kevin Price, Stay Up
Bronze Division     3 AST 2 Tied.
South Hills High School     12 REB Tommie Rittjats, Winnners Only
9:00 p.m. Prodigy Plug vs. East LA Dream Team 83-79 27 PTS Isaiah Watson, Prodigy Plug
Gold Division     5 AST 2 Tied.
South Hills High School     13 REB Brandon Ortiz, East LA Dream Team
FINAL SCHEDULE          
           
Week 3 - 2/24/19 Requested bye: Relics Box Score     Game High
10:00 a.m. Foundation vs. Tune Squad 67-48 26 PTS Arellano, Tune Squad
Bronze Division     3 AST 2 Tied.
South Hills High School     9 REB Player #42, Tune Squad
11:00 a.m. Fire Squad vs. We Tried  98-38 39 PTS Brandon Ortiz, Fire Squad
Bronze Division     10 AST Otto Guillermo, Fire Squad
South Hills High School     21 REB Otto Guillermo, Fire Squad
12:00 p.m. Relentless vs. Winners Only 58-43 19 PTS Kevin Costello, Winners Only
Bronze Division     3 AST Isaac Berliner, Winners Only
South Hills High School     11 REB Tony Gonzalez, Relentless
1:00 p.m. Monstars vs Team Challenge ALS 92-63 28 PTS Sean Marshall, Team Challenge ALS
Gold Division     7 AST Alex Mendiola, Monstars
South Hills High School     13 REB Sean Marshall, Team Challenge ALS
2:00 p.m. Entourage vs. Prodigy Plug 86-76 21 PTS Nephi Tofiga, Prodigy Plug
Gold Division     3 AST Andy Macias, Prodigy Plug
South Hills High School     9 REB Kevin Price, Prodigy Plug
3:00 p.m. Stay Up vs. McDaddy's 80-59 22 PTS James Magaway, Stay Up
Bronze Division     5 AST James Magaway, Stay Up
South Hills High School     10 REB 2 Tied.
4:00 p.m. Below The Rim vs. Chicle 68-65 16 PTS Shadon Knight, Chicle
Bronze Division     4 AST Jason Fisk, Below The Rim
South Hills High School     7 REB Danny Villalobos, Chicle
5:00 p.m. Bullets vs. Fuerza 87-70 30 PTS Marcus Eggum, Bullets
Bronze Division     5 AST Wilson Parrales, Bullets
South Hills High School     8 REB 2 Tied.
6:00 p.m. Empire Elite vs. The Rock 67-59 28 PTS Chris Ashanti, The Rock
Gold Division     4 AST AJ Thomas, Empire Elite
South Hills High School     13 REB Kassah Kantiok, The Rock
7:00 p.m. East LA Dream Team vs. Try Hards 86-85 35 PTS Ryan Carter, Try Hards
Gold Division     6 AST Ever Garcia, East LA Dream Team
South Hills High School     15 REB Manny Morales, Try Hards
8:00 p.m. Death Row vs. LA Riots 77-67 27 PTS Wesley Harris, LA Riots
Gold Division     2 AST 2 Tied.
South Hills High School     19 REB Art Wash, LA Riots
9:00 p.m. Beast Tribe vs. Death Row 66-43 21 PTS Sheldon Pace, Beast Tribe
Gold Division     3 AST 2 Tied.
South Hills High School     10 REB CJ Johnson, Beast Tribe
           
           
Week 4 - 3/3/19 RAINED OUT Box Score     Game High
10:00 a.m. ALL GAMES POSTPONED.        
Bronze Division          
South Hills High School          
           
           
Week 4 - 3/10/19 Requested bye: Relentless Box Score     Game High
10:00 a.m. Bullets vs. Foundation 85-61 28 PTS Rick Gutierrez, Bullets
Bronze Division     7 AST Jonathan Wynn, Foundation
South Hills High School     19 REB Rick Gutierrez, Bullets
11:00 a.m. McDaddy's vs. Fire Squad 87-42 22 PTS 2 Tied.
Bronze Division     6 AST Otto Guillermo, Fire Squad
South Hills High School     10 REB Mike Arceo, McDaddy's
12:00 p.m. Death Row vs. Prodigy Plug 89-82 28 PTS Steven Hibachi, Death Row
Gold Division     4 AST Steven Hibachi, Death Row
South Hills High School     9 REB 3 Tied.
1:00 p.m. Monstars vs. The Rock 62-59 24 PTS Deon Garey, Monstars
Gold Division     7 AST Alex Mendiola, Monstars
South Hills High School     17 REB Chris Ashanti, The Rock
2:00 p.m. Below The Rim vs. Stay Up 55-51 16 PTS 2 Tied.
Bronze Division     4 AST Alex Villacis, Below The Rim
South Hills High School     7 REB Darryl Alexander, Below The Rim
3:00 p.m. Chicle vs. We Tried 99-47 22 PTS Jay Tapang, Chicle
Bronze Division     6 AST CJ Pang, Chicle
South Hills High School     15 REB Shadon Knight, Chicle
4:00 p.m. Fuerza vs. Winners Only 73-52 16 PTS Abner Rodriguez, Fuerza
Bronze Division     3 AST 2 Tied.
South Hills High School     14 REB Travis Grace, Winners Only
5:00 p.m. LA Riots vs. Relics 92-71 32 PTS Wesley Harris, LA Riots
Gold Division     4 AST Terrence Martin, Relics
South Hills High School     11 REB 2 Tied.
6:00 p.m. Baseline All Stars vs. Team Challenge ALS 97-74 30 PTS Sean Marshall, Team Challenge ALS
Gold Division     4 AST Donovan Morris, Team Challenge ALS
South Hills High School     8 REB 2 Tied.
7:00 p.m. Entourage vs. East LA Dream Team 77-71 24 PTS Jayson Cruz, Entourage
Gold Division     6 AST Ever Garcia, East LA Dream Team
South Hills High School     17 REB Matt Austin, East LA Dream Team
8:00 p.m. Killmonger vs. Try Hards 80-61 58 PTS Ryan Carter, Try Hards
Gold Division     3 AST Dre Day, Killmonger
South Hills High School     16 REB Manny Morales, Try Hards
9:00 p.m. Beast Tribe vs. Empire Elite 78-59 18 PTS Sheldon Pace, Beast Tribe
Gold Division     3 AST 2 Tied.
South Hills High School     11 REB 2 Tied.
           
           
Week 5 - 3/17/19 Requested bye: We Tried, Entourage, Fuerza Box Score     Game High
10:00 a.m. Relentless vs. Fire Squad 57-80 36 PTS Brandon Ortiz, Fire Squad
Bronze Division     8 AST Brandon Ortiz, Fire Squad
South Hills High School     23 REB Brandon Ortiz, Fire Squad
10:50 a.m. Relentless vs. Bullets 75-57 23 PTS Angel Romero, Bullets
Bronze Division     6 AST Wilson Parrales, Bullets
South Hills High School     9 REB Todd Jeremy, Bullets
11:40 a.m. Foundation vs. McDaddy's 67-44 16 PTS Justin Lecesne, McDaddy's
Bronze Division     3 AST CJ Collins, McDaddy's
South Hills High School     11 REB 2 Tied.
12:30 p.m. Bullets vs. Stay Up 103-62 29 PTS Marcus Eggum, Bullets
Bronze Division     8 AST Wilson Parrales, Bullets
South Hills High School     14 REB Kevin Price, Stay Up
1:20 p.m. Tune Squad vs. Stay Up 76-62 28 PTS 2 Tied.
Bronze Division     3 AST Jeff Griegel, Tune Squad
South Hills High School     10 REB Vincent Rodriguez III, Tune Squad
2:10 p.m. Below The Rim vs. Tune Squad 68-41 22 PTS Jason Fisk, Below The Rim
Bronze Division     3 AST Darryl Alexander, Below The Rim
South Hills High School     11 REB Jason Fisk, Below The Rim
3:00 p.m. Chicle vs. Tune Squad 72-67 21 PTS Vincent Rodriguez III, Tune Squad
Bronze Division     5 AST Vincent Rodriguez III, Tune Squad
South Hills High School     12 REB Danny Villalobos, Chicle
4:00 p.m. LA Riots vs. The Rock 48-45 13 PTS 2 Tied.
Gold Division     2 AST 2 Tied.
South Hills High School     10 REB Chris Ashanti, The Rock
5:00 p.m. Relics vs. Prodigy Plug 80-71 24 PTS David, Prodigy Plug
Gold Division     4 AST Steven Goytia, Prodigy Plug
South Hills High School     11 REB Justian Hamilton, Relics
6:00 p.m. Team Challenge ALS vs. Try Hards  96-74 41 PTS Ryan Carter, Try Hards
Gold Division     10 AST Donovan Morris, Team Challenge ALS
South Hills High School     13 REB Sean Marshall, Team Challenge ALS
7:00 p.m. Beast Tribe vs. Killmonger 97-82 27 PTS Jason Harris, Beast Tribe
Gold Division     10 AST Sheldon Pace, Beast Tribe
South Hills High School     9 REB 2 Tied.
8:00 p.m. Beast Tribe vs. East LA Dream Team 74-73 25 PTS Derrick Tamanaha, East LA Dream Team
Gold Division     8 AST Sheldon Pace, Beast Tribe
South Hills High School     9 REB Ever Garcia, East LA Dream Team
Forfeit Losses:  Baseline All Stars and Empire Elite        
Scheduled Games: Baseline All Stars vs East LA Dream Team        
  Empire Elite vs. East LA Dream Team        
           
           
Week 6 - 3/24/19 LEAGUE BYE Box Score     Game High
  NO GAMES        
           
           
           
  FINAL SCHEDULE        
Week 6 - 3/31/19   Box Score     Game High
10:00 a.m. Relentless vs. Stay Up 75-67 41 PTS Kevin Price, Stay Up
Bronze Division     4 AST Kenny Morales, Relentless
South Hills High School     15 REB Kevin Price, Stay Up
11:00 a.m. Foundation vs. We Tried 70-60 24 PTS Uzoma Kalu, Foundation
Bronze Division     6 AST Anthony Meltcher, We Tried
South Hills High School     16 REB Kris Dick, Foundation
11:50 a.m. Fuerza vs. Fire Squad 63-56 25 PTS Otto Guillermo, Fire Squad
Bronze Division     5 AST Brandon Ortiz, Fire Squad
South Hills High School     14 REB Joshua Romero, Fire Squad
12:40 p.m. Bullets vs. Tune Squad 93-46 28 PTS Ishmael Arellano, Tune Squad
Bronze Division     7 AST Mike Enriquez, Bullets
South Hills High School     9 REB Rick Gutierrez, Bullets
1:30 p.m. Prodigy Plug  vs. Monstars 90-85 42 PTS Geoff McTosh, Monstars
Gold Division     6 AST Alex Mendiola, Monstars
South Hills High School     12 REB Gus Vasquez, Monstars
2:20 p.m. The Rock vs Entourage 52-51 13 PTS Curtis, The Rock
Gold Division     1 AST 2 Tied.
South Hills High School     10 REB Chris Ashanti, The Rock
3:10 p.m. Empire Elite vs Death Row 98-91 40 PTS Al Brown, Death Row
Gold Division     5 AST Kevin Swink, Empire Elite
South Hills High School     10 REB Clark, Death Row
Forfeit Losses:  Killmonger and Relics        
Gold Division Death Row vs. Entourage        
South Hills High School Killmonger vs. The Rock        
5:00 p.m. LA Riots  vs. Team Challenge ALS 93-73 32 PTS Donovan Morris, Team Challenge ALS
Gold Division     6 AST Shatrang, Team Challenge ALS
South Hills High School     12 REB Perris, Team Challenge ALS
6:00 p.m. Chicle vs. Winners Only 54-50 23 PTS Tyler, Winners Only
Bronze Division     5 AST Damien Reyes, Chicle
South Hills High School     10 REB Danny Villalobos, Chicle
7:00 p.m. Below The Rim vs. Winners Only 65-41 23 PTS Caleb Oviedo, Below The Rim
Bronze Division     3 AST 2 Tied.
South Hills High School     9 REB Tray McNutt, Below The Rim
8:00 p.m. Beast Tribe vs. Try Hards 79-78 49 PTS Ryan Carter, Try Hards
Gold Division     8 AST Sheldon Pace, Beast Tribe
South Hills High School     8 REB Jason Harris, Beast Tribe
9:00 p.m. Baseline All Stars vs. East LA Dream Team 58-55 29 PTS Ever Garcia, East LA Dream Team
Gold Division     4 AST Ever Garcia, East LA Dream Team
South Hills High School     13 REB Travis Wells, East LA Dream Team
Byes; Tune Squad, East LA Dream Team        
  Requested Bye Week: Try Hards        
Week 7 - 4/7/19 RIVALRY WEEK Box Score     Game High
9:20 a.m. Bullets vs. Fire Squad 77-76 36 PTS Chris Chandler, Fire Squad
Bronze Division     10 AST Brandon Ortiz, Fire Squad
South Hills High School     11 REB Angel Romero, Bullets
10:00 a.m. Chicle vs. Foundation 84-75 24 PTS Kris Dick, Foundation
Bronze Division     4 AST Uzoma Kalu, Foundation
South Hills High School     8 REB Kris Dick, Foundation
11:00 a.m. Relentless vs. McDaddy's 55-44   PTS PENDING
Bronze Division       AST  
South Hills High School       REB  
12:00 p.m. We Tried vs. Winners Only 89-84   PTS PENDING
Bronze Division       AST  
South Hills High School       REB  
12:50 p.m. Entourage vs. Beast Tribe     PTS PENDING
Gold Division       AST  
South Hills High School       REB  
1:50 p.m. Baseline All Stars vs. Entourage 74-63 27 PTS Mike Ratliff, Baseline All Stars
Gold Division     7 AST Julian McDonald, Baseline All Stars
South Hills High School     16 REB Bishop Mency, Entourage
Forfeit Losses:  Monstars, Empire Elite        
Gold Division Baseline All Stars vs. Monstars        
South Hills High School Killmonger vs. Empire Elite        
4:30 p.m. Prodigy Plug  vs. Killmonger     PTS PENDING
Gold Division       AST  
South Hills High School       REB  
5:20 p.m. Prodigy Plug  vs. The Rock 80-66 25 PTS Chris Ashanti, The Rock
Gold Division     2 AST 4 Tied.
South Hills High School     12 REB Chris Ashanti, The Rock
6:10 p.m. Relics vs. Team Challenge ALS 73-67 20 PTS Roderick-Evans Taylor, Relics
Gold Division     9 AST Donovan Morris, Team Challenge ALS
South Hills High School     10 REB 2 Tied.
7:10 p.m. LA Riots vs. Death Row 129-105 52 PTS Wesley Harris, LA Riots
Gold Division     5 AST Julius McDonald, Death Row
South Hills High School     12 REB Wesley Harris, LA Riots
8:10 p.m. Stay Up vs. Fuerza 80-54 29 PTS Playoff P, Stay Up
Bronze Division     4 AST 3 Tied.
South Hills High School     15 REB Luis Ingleton, Fuerza
9:00 p.m. Fuerza vs. Below The Rim 80-69 42 PTS Caleb Oviedo, Below The Rim
Bronze Division     6 AST Alex Villacis, Below The Rim
South Hills High School     18 REB Caleb Oviedo, Below The Rim
           
           
Week 8 - 4/14/19 LAST GAME OF REGULAR SEASON Box Score     Game High
9:15 a.m. Bullets vs. Winners Only 63-41 17 PTS Sal Escandon, Bullets
Bronze Division     4 AST Mike Enriquez, Bullets
South Hills High School     12 REB Rick Gutierrez, Bullets
10:00 a.m. Relentless vs. We Tried 57-50 18 PTS Tony Gonzalez, Relentless
Bronze Division     3 AST 2 Tied.
South Hills High School     10 REB Niko Rosal, We Tried
11:00 a.m. Chicle vs. Winners Only 56-41 16 PTS 2 Tied.
Bronze Division     4 AST CJ Pang, Chicle
South Hills High School     14 REB Travis Grace, Winners Only
12:00 p.m. Below The Rim vs. We Tried 76-64 23 PTS Johnny Truong, We Tried
Bronze Division     5 AST Jason Fisk, Below The Rim
South Hills High School     16 REB Darryl Alexander, Below The Rim
Forfeit Losses:  Entourage, Baseline All Stars        
Gold Division Entourage vs. LA Riots        
South Hills High School Baseline All Stars vs. Death Row        
Forfeit Losses:  Death Row        
Gold Division Baseline All Stars vs. The Rock        
South Hills High School          
2:00 p.m. Monstars vs. LA Riots 98-85 41 PTS Cameron, LA Riots
Gold Division     7 AST Monty McKnight, LA Riots
South Hills High School     25 REB Ham Patterson, LA Riots
3:00 p.m. East LA Dream Team vs. Killmonger 85-68 26 PTS Derrick Tamanaha, East LA Dream 
Gold Division     8 AST Yader Combs, Killmonger
South Hills High School     17 REB Shay Rockett, Killmonger
5:00 p.m. The Rock vs. East LA Dream Team 74-72 28 PTS Terrell, The Rock
Gold Division     3 AST 2 Tied.
South Hills High School     12 REB Kassah Kantiok, The Rock
6:00 p.m. Prodigy Plug vs. Try Hards 81-79 54 PTS Ryan Carter, Try Hards
Gold Division     7 AST Isaiah Watson, Prodigy Plug
South Hills High School     9 REB Isaiah Watson, Prodigy Plug
7:00 p.m. Relics vs. Try Hards 80-67 45 PTS Ryan Carter, Try Hards
Gold Division     3 AST 2 Tied.
South Hills High School     7 REB Andrew Knox, Relics
8:00 p.m. Beast Tribe vs. Team Challenge ALS 64-54 25 PTS Sean Marshall, Team Challenge ALS
Gold Division     2 AST 3 Tied.
South Hills High School     12 REB Sean Marshall, Team Challenge ALS
9:00 p.m. Beast Tribe vs. Relics 77-71 26 PTS Roderick Evans-Taylor
Gold Division     5 AST Terrence Martin, Relics
South Hills High School     9 REB Andrew Knox, Relics
1:00 p.m. Tune Squad vs. Fire Squad     PTS  
Bronze Division       AST  
Cameron Community       REB  
2:00 p.m. Fuerza vs. Foundation     PTS  
Bronze Division       AST  
Cameron Community       REB  
3:00 p.m. McDaddy's vs. Stay Up     PTS  
Bronze Division       AST  
Cameron Community       REB  
4:00 p.m. McDaddy's vs. Fuerza     PTS  
Bronze Division       AST  
Cameron Community       REB  
           
           
FINALS - 4/21/19 EASTER SUNDAY - NO GAMES Box Score     Game High
           
           
           
           
           
FINALS - 4/28/19 NO GAMES - GYM UNAVAILABLE Box Score     Game High
           
           
           
           
           
FINALS - 5/5/19 PLAYOFFS Box Score     Game High
10:00 a.m. (3) Below The Rim vs (6) Foundation        
Bronze Division          
South Hills High School          
11:00 a.m. (2) Chicle vs (7) Fire Squad        
Bronze Division          
South Hills High School          
12:00 p.m. (1) Bullets vs. (8) Fuerza        
Bronze Division          
South Hills High School          
1:00 p.m. (4) Tune Squad vs (5) Stay Up        
Bronze Division          
South Hills High School          
2:00 p.m. Winners of (2) vs (7) vs (3) vs (6)        
Bronze Division SEMI FINALS        
South Hills High School          
3:00 p.m. Winners of (1) vs (8) vs (4) vs (5)        
Bronze Division SEMI FINALS        
South Hills High School          
4:00 p.m. (3) Team Challenge ALS vs (6) Dream Team        
Gold Division          
South Hills High School          
5:00 p.m. (2) Beast Tribe vs (7) Prodigy Plug        
Gold Division          
South Hills High School          
6:00 p.m. (4) Try Hards vs (5) The Rock        
Gold Division          
South Hills High School          
7:00 p.m. (1) Relics vs. (8) Killmonger        
Gold Division          
South Hills High School          
8:00 p.m. Winners of (2) vs (7) vs (3) vs (6)        
Gold Division SEMI FINALS        
South Hills High School          
9:00 p.m. Winners of (1) vs (8) vs (4) vs (5)        
Gold Division SEMI FINALS        
South Hills High School          
           
           
FINALS - 5/12/19 CHAMPIONSHIP Box Score     Game High
1:00 p.m. Bronze Division Finals        
Bronze Division          
South Hills High School          
2:00 p.m. Gold Division Finals        
Gold Division          
South Hills High School          
           
           
FINALS - 5/19/19 CHAMPIONSHIP & ALL STAR WEEKEND Box Score     Game High
3:00 p.m. All Star Kids Camp        
           
South Hills High School          
4:00 p.m. All Star 3-Point Shooting Contest        
Gold Division          
South Hills High School          
5:00 p.m. All Star Dunk Contest        
Gold Division          
South Hills High School          
4:00 p.m. Bronze Division All Star Game        
Bronze Division          
South Hills High School          
5:00 p.m. Gold Division All Star Game        
Gold Division          
South Hills High School